גישור

עורך דין מגשר

גישור מסחרי

סכסוך עסקי הוא חילוקי דעות, מחלוקת או אי הסכמה שהתגלעה בין שותפים עסקיים, בעלי מניות או בין עסקים שונים. סכסוכים עסקיים נוטים לגזול משאבים רבים מהצדדים המעורבים, ומבזבזים זמן, כסף ואנרגיות שהיה עדיף להשקיע בניהול ובקידום העסק.

במצבים כאלו, לרוב פונים לגישור כאמצעי לפתרון הסכסוך העסקי. באמצעות הגישור, ניתן להציע ולקיים פתרונות יצירתיים ביותר שלאו דווקא ניתנים ליישום או מתקבלים במסגרת הליך משפטי. בנוסף, ליבו של כל ההליך הגישור מתמקד במציאת פתרונות לסכסוכים או למחלוקות תוך שימת דגש על הצלחת העסק והובלתו לצמיחה.

עו"ד מאור אביקסיס מתמחה בליווי לקוחות בעיתות סכסוך ובניהול מו"מ במסגרת גישור, כאשר מטרתו היא הגעה להסכם והבנה אשר ישרתו את האינטרסים של לקוחותיו בצורה היעילה, המהירה והחסכונית ביותר. סכסוכים עסקיים מייצרים סיטואציות נפיצות ולכן חובה להיוועץ במומחה בתחום, כדי שידע להתנהל בצורה עדינה ושקולה שלא תוביל להחרפת המשבר. עו"ד אביקסיס בעל ניסיון רב בליווי לקוחות בתהליכי פתרון סכסוכים וגישור, והוא עוזר ללקוחותיו בניווט בתוך התהליך והשגת מטרותיהם תוך שקיפות והבנה משני הצדדים. יתר על כן, עו"ד אביקסיס מסייע ללקוחותיו בניתוח הסוגיות המהותיות בסכסוך, הבנה של נקודות המבט השונות וצמצום הפערים בין הצדדים.

גישור משפחתי

סכסוך עסקי עשוי לקרות גם בין קרובי משפחה, ולרוב נובע מאי הסכמה בנוגע לחלוקת האחוזים בעסק, שינוי במבנה הניהול העסקי או מחלוקת אישית. הסיבות לסכסוך יכולות כמובן לקרות בכל עסק, אך כאשר מדובר בקרובי משפחה, המחלוקת מערבת בתוכה גם צדדים רגשיים ואישיים. בנוסף, כאשר העסק הוא משפחתי, המחלוקת עשויה לפגוע בפן המסחרי, בנוסף לפן האישי והגרעין המשפחתי. סכסוך עסקי בין בני משפחה מציג מורכבות ייחודית, המערבת בין קשרים אישיים ורגשיים ובין רצון להביא לפתרון ההוגן והנכון ביותר עבור העסק והמשפחה. 

 

במצבים כאלה, עבודה לצד עורך דין מנוסה היא קריטית וחשובה. עו"ד מאור אביקסיס מתמחה בגישור משפחתי על רקע סכסוכים עסקיים, והוא יסייע ללקוחותיו לשים את הרגש בצד ולהתמקד במה שבאמת חשוב – שלמות המשפחה וחזרה לתפקוד עסקי. במהלך תהליך הגישור, עו"ד אביקסיס יכול לסייע להגעה לפתרון זמני (שיאפשר המשך תקין של ניהול העסק על מי מנוחות עד להסכמה על פתרון קבוע) או לפתרון קבוע, המאושר על ידי כל המעורבים. השאיפה היא להגיע לפתרון מלא של המחלוקת כדי לשמור על תפקודו של העסק, וגם כדי לשמר את היחסים המשפחתיים.

 

עו"ד אביקסיס בחר להתמחות בגישור בגלל היתרונות הרבים הגלומים בתהליך. ראשית, באמצעות גישור ניתן לסייע לעסקים או לשותפים להגיע להסכמות ולפתור מחלוקות באופן אמיתי ונעים, החוסך פנייה לערכאות משפטיות. שנית, בתהליך גישור ניתן להשתמש ברעיונות יצירתיים, אך עם זאת ממוקדים ושיטתיים, ובכך ליצור שיטה מותאמת אישית לכל מקרה ונסיבות. בנוסף, גישור מביא לתוצאות והסכמות בדרך המהירה ביותר, ולאורך זמן, שכן שיטת הגישור מבוססת על תקשורת פתוחה ופתרונות המוסכמים על כל הצדדים.

 

אף פעם לא מזיק לנסות גישור מפני שתמיד ניתן לשוב לאופציה המשפטית במידת הצורך. עם זאת, עו"ד אביקסיס ממליץ להתחיל בגישור במידה וניתן, כדי להימנע מפנייה לערכאה מקצועית וכדי להגיע להסכם בצורה מהירה ויעילה יותר. עו"ד אביקסיס ילווה אתכם לאורך כל הדרך, יספק ייעוץ בכל תחום משפטי ויסייע לכם לסיים את תהליך הגישור על הצד הטוב ביותר.

סיבות לבחור בי

זמינות

הזמינות של עורך דין אביקסיס היא מידית. כשהוא מקבל לקוח, הוא הופך אותו לחלק בלתי-נפרד מחייו ומקדיש לו את כל מה שיש בו. זה לא משנה אם הוא בטיול, במשרד או על הירח, הוא יהיה זמין כי מדובר באדם חשוב בחייו, שזקוק לעצה ולהדרכה.

שירות חם

מאור יוצר חיבור אמיתי עם הלקוחות שלו, כך שתמיד מרגישים בנוח לפנות אליו יום-יום בשאלות או בבקשות לייעוץ ולתמיכה. כל לקוח ולקוח חשוב למאור באותה המידה, לכן הוא פועל במטרה להקנות לכל אחד מהם שלוות נפש, והבנה מלאה של הצעדים המשפטיים שהם נוקטים.

מקצועיות

מאור אביקסיס מספק שירותים משפטיים יסודיים, ומקפיד להסב תשומת לב לכל פרט ופרט. הוא מציג את כל המידע בפניכם בשקיפות מלאה ומעודד אתכם לבחור בדרך הפעולה הנכונה ביותר עבורכם מהסתכלות משפטית.

לקוחות ממליצים

מעוניינים בשירותים שלי? צרו קשר