אודות המשרד

עורך דין הסכם ממון

בזכות הניסיון, הידע והמקצועיות שלו, עו"ד מאור אביקסיס מציע קשת רחבה של שירותים ופתרונות משפטיים בדיני המקרקעין, הדין המסחרי והצוואות והירושות.

עו״ד מאור אביקסיס הוא קודם כל אדם אשר לקוחותיו הם בראש מעיניו ואשר דואג למיצוי הזכויות והגנה על האינטרסים שלהם.

לעו"ד אביקסיס חשוב מאוד להעניק ללקוחותיו שירות משפטי יסודי ואישי המותאם לצורכי הלקוח. כשאתם בוחרים להיוועץ בעורך דין אביקסיס, גם אם מדובר בפעולה משפטית פשוטה, אתם משלבים בחיים שלכם עורך דין שהולך עמכם יד ביד דרך הסוגייה, שמח להשיב לכל שאלה ומביא לשקט נפשי לכל אורך התהליך וכך בכל נקודת מפנה בה תיזדקקו לייעוץ משפטי אישי ו/או מסחרי.

עורך דין אביקסיס מאמין בשיחה פתוחה ושכל המידע על השולחן. הוא מנתב אתכם לכיוון המשפטי או העסקי החכם והנכון ביותר עבורכם.

מאור יסב את תשומת ליבכם גם לאי דיוקים, לנקודות חולשה ו/או חוזקה בכל עסקה או סוגיה משפטית, לאותיות הקטנות וכן לכיוונים יצירתיים אשר יש בהם כדי להועיל לכם.

כאשר מאור אביקסיס דן בקושי משפטי יחד עם לקוח, השיחה היא חמה וכוללת שיקולים מעולם המשפט ומכל תחומי החיים של הלקוח, במטרה להגיע להחלטה המושכלת ביותר עבורו באופן אישי ואשר יש בה כדי לענות על האינטרסים והרצונות האמיתיים שלו. מאור נעזר ביצירתיות שלו, ומסייע לכם לפתור את העניין דרך פעולות במסגרת החוק ומהלכים משפטיים מתוחכמים.

עו"ד אביקסיס חורט על דגלו מספר חוקי ברזל:

•מומחיות – עו"ד אביקסיס מתמחה בדיני המקרקעין, דיני המסחר ודיני הצוואות והירושות. הוא עוסק דרך קבע בהכנת הסכמים, ניהול מו"מ מול גופים שונים, ומסייע להוביל אתכם לפתרון משפטי מבוסס ונוח ליישום.  

•דקדקנות – מאור אביקסיס מספק שירותים משפטיים יסודיים, ומקפיד להסב תשומת לב לכל פרט ופרט. הוא מעדיף להיפגש איתכם פנים מול פנים, להיחשף לכל המידע ורק לאחר מכן, לפתח את הפתרון החכם ביותר, המתאים ביותר לצורכי הלקוח.

•הגינות מלאה – עורך דין אביקסיס נוהג בכל אדם בהוגנות, צניעות וברצון מלא לעזור ולטפל בנושאים שבגינם פונים אליו. הוא מציג את כל המידע בפניכם בשקיפות מלאה ומעודד אתכם לבחור בכיוון המשפטי ובדרך הפעולה הנכונה ביותר עבורכם.

•שירות חם – מאור יוצר חיבור אמיתי עם הלקוחות שלו, כך שתמיד מרגישים בנוח לפנות אליו יום-יום בשאלות, בקשות לייעוץ או לתמיכה. כל לקוח ולקוח משמעותי עבורו באותה המידה, והוא פועל במטרה להקנות להם שלוות נפש והבנה מלאה של הצעדים המשפטיים שהם נוקטים יחד.

•זמינות – רמת הזמינות של עורך דין אביקסיס ללקוחות היא מידית. כשהוא מקבל לקוח, הוא הופך אותו לחלק בלתי-נפרד מחייו ומקדיש לו את כל מה שיש בו. זה לא משנה אם הוא בטיול, במשרד או על הירח, הוא יהיה זמין כי מדובר באדם חשוב בחייו, שזקוק לעצה ולהדרכה.

 

עורך דין אביקסיס הוא בוגר תואר במשפטים L.L.B  הוסמך כעורך דין בשנת 2015.

עורך הדין אביקסיס פועל בתחום המסחרי מזה שנים רבות עוד בטרם החל לעסוק במקצוע עריכת הדין.

צרו קשר

יותר מעורך דין

בוחרים ביועץ מקצועי, חם ואישי בתחום המשפט