מקרקעין

עורך דין לענייני מקרקעין

מכירה או רכישה של כל נכס, בין אם פרטי או מסחרי, הינו תהליך משמעותי שמצריך מכם השקעת משאבים רבה ומחשבה מקדימה: החיפוש אחר דירה או נכס מסחרי שתואמים את הצרכים שלכם מבחינה כלכלית ופונקציונלית, בדיקת תיק הבניין ו/או תיק הבית המשותף, ההיתרים, עריכת סימולציות מס, ניהול מו"מ מול הצד השני, רישום הנכס בטאבו ו/או אצל גורם משכן אחר וכל אותם פרטים קטנים מרגע מציאת הדירה או כל נכס אחר, עריכת החוזה, חתימת החוזה ועד לקבלת החזקה ורישום הנכס על שמכם הם קריטיים וחיוניים.

פעולות אלו, דורשות ידע וניסיון בתחום והיעזרות בעורך דין מנוסה לענייני נדל״ן עשויה לחסוך מכם שגיאות רבות ובלתי הפיכות, אשר יעלו לכם בהרבה כסף ועוגמת נפש.

מאור יודע זאת, לכן הוא רוצה לקחת אתכם יד ביד, שלב שלב, עד שתרגישו בטוחים בתהליך ותדעו בדיוק לאן אתם הולכים. הוא ישמור על השקט הנפשי שלכם לכל אורך הדרך. בזכות הידע והניסיון של עו"ד מאור אביקסיס, הוא ידע היכן יש להקדיש אקסטרה תשומת לב, איפה האותיות הקטנות מסתתרות וכיצד לנתב את העסקה לטובתכם.

עם מאור, הכול מתחיל במטרה שלכם – מה אתם רוצים להרוויח מהעסקה? כיצד אתם צופים את העתיד? לפי השאיפות האישיות שלכם, מאור יפתח אסטרטגיה מתאימה עבורכם אישית ובכך יסיע לכם להגיע להשלמת העסקה בידיעה שהעבודה מבוצעת באופן מקצועי וברמה משפטית גבוה.

מאור פועל בתחום הנדל"ן בגאון ויודע כיצד להעריך עסקה שהיא טובה עבורכם. הוא יעזור לכם לעמוד על טיב העסקה מכל כיוון, ולהגיע להחלטה המושכלת ביותר עבורכם. כשתגיעו ליום החתימה, אתם תעשו זאת בשקט נפשי ובביטחון מלא.

למאור קשרים רבים עם בעלי מקצוע בתחום הנדל"ן, בכלל זה שמאים, אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ויזמים שונים, יועצי משכנתאות ועוד רבים אשר ניתן יהיה להיעזר ו/או להפנות אליהם בהתאם לצורכי העסקה ו/או הפעולה הנדרשת.

עורך הדין אביקסיס מגיש מגוון של שירותים בתחום המקרקעין כגון:

• הכנת הסכם הרכישה או המכירה וליווי העסקה עד לסיומה.

• בדיקת תיקי בניין ותיקי בתים משותפים.

• עריכת סימולציות מס.

• תיקוני רישום ברשם המקרקעין ו/או רשם הבתים משותפים

• רישום הנכס בטאבו ובגורמים המתאימים

• התמודדות מול קבלנים

• עסקאות תמ"א 38

• עסקאות קומבינציה

מייצג אתכם במהלך תביעות בתחומי המקרקעין

מאור הוא עורך דין עם לב; איש שאכפת לו. הכי חשוב לו שבמהלך כל הליך משפטי תיהנו מהדרך ובסופה, תמצאו את עצמכם מרוצים מהתוצאה. הוא ישמח לעזור לכם ולייעץ בענייני נדל״ן, ובכל תחום או נושא שהוא מתמחה בו ולהוביל אתכם לעסקה שאתם מתרגשים ממנה.   

סיבות לבחור בי

זמינות

הזמינות של עורך דין אביקסיס היא מידית. כשהוא מקבל לקוח, הוא הופך אותו לחלק בלתי-נפרד מחייו ומקדיש לו את כל מה שיש בו. זה לא משנה אם הוא בטיול, במשרד או על הירח, הוא יהיה זמין כי מדובר באדם חשוב בחייו, שזקוק לעצה ולהדרכה.

שירות חם

מאור יוצר חיבור אמיתי עם הלקוחות שלו, כך שתמיד מרגישים בנוח לפנות אליו יום-יום בשאלות או בבקשות לייעוץ ולתמיכה. כל לקוח ולקוח חשוב למאור באותה המידה, לכן הוא פועל במטרה להקנות לכל אחד מהם שלוות נפש, והבנה מלאה של הצעדים המשפטיים שהם נוקטים.

מקצועיות

מאור אביקסיס מספק שירותים משפטיים יסודיים, ומקפיד להסב תשומת לב לכל פרט ופרט. הוא מציג את כל המידע בפניכם בשקיפות מלאה ומעודד אתכם לבחור בדרך הפעולה הנכונה ביותר עבורכם מהסתכלות משפטית.

לקוחות ממליצים

מעוניינים בשירותים שלי? צרו קשר