מסחרי

עורך דין מסחרי - ניסוח הסכמים וחוזים

עו"ד מאור אביקסיס מתמחה בתחום המסחרי, ובתוך כך בסיוע, ייעוץ וליווי עבור חברות, עסקים ושותפים, החל משלב "הרעיון", דרך שלב בדיקות ההיתכנות, והוצאת הרעיון אל הפועל בדרכים יצירתיות. לעו"ד אביקסיס ניסיון רב בעריכת ההסכמים הרלוונטיים, ביצירת יחסי השותפות, תכנון מהלכים משפטיים מקדימים למניעת סכסוכים ו/או קשיים בחיי העסק, ניהול סכסוכים, מציאת פתרונות לקשיים שונים במהלך חיי העסק, השותפות או החברה וככל שצריך, גם ייצוג בהליכים משפטיים. כמו כן, עו"ד אביקסיס מעניק ייעוץ וליווי שוטף לחברות ועסקים גם בדיני העבודה, לרבות עריכת הסכמי עבודה שונים וניסוח חוזים. בנוסף, לעו"ד אביקסיס ניסיון עשיר בליווי וייעוץ עבור עסקים משפחתיים בהם מעורבים גם רגשות ו/או יחסים ורעשי רקע אחרים אשר יש בהם כדי להשפיע על מצב העסק ותפקודו, לטובה ולרעה.

עולם העסקים מחייב את הצורך בעורך דין שיעזור לנווט במסגרת החוק, ולהביא להתנהלות חוקית ומושכלת של הארגון. לעיתים קרובות, סכסוכים או חוסר תשומת לב לפרטים עשויים להביא חברה או עסק לקשיים או גרוע מכך, להליכי פירוק או לפשיטת רגל. עו"ד אביקסיס בעל השכלה נרחבת וידע ארוך שנים בכל הנוגע לעולם המסחר, ובעל ניסיון רב בפתרון מחלוקות על הצד הטוב ביותר. עו"ד אביקסיס יוביל אתכם לתוצאות הטובות ביותר, בדרך החלקה ביותר.

גם כאשר מדובר בעסק משפחתי, צעדים רבים מלווים ברגשות ועלולים להוביל ל"מלחמות" לא נעימות בין קרובי משפחה. בזכות הכרת עולם המסחר על בוריו ושילוב אינטיליגנציה רגשית מפותחת ויצירתיות, עו"ד אביקסיס יסייע לכם בניווט הספינה, ה"עסק משפחתי", להצלחה. עו"ד אביקסיס מגיע עם ניסיון עשיר בייעוץ ממוקד בנוגע לסינון "רעשי רקע", רגשות שיש לשים בצד או למנ וגישור על פערים ומחלוקות בין בני המשפחה, לשם הצלחת העסק המשפחתי ושלמות התא המשפחתי.

במהלך הפגישה הראשונית עם עו"ד אביקסיס, הוא מתחיל בפיתוח אסטרטגיה משותפת עם לקוחותיו, במטרה לממש את היעדים אותם הלקוחות רוצים להשיג.

• ליווי צמוד החל משלב "הרעיון", דרך פיתוח אסטרטגיה להוצאת הרעיון אל הפועל, עריכת הסכמי מייסדים ו/או הסכמי שותפות ו/או תקנונים ו/או פרוטוקולים ו/או הסכמי עבודה ו/או הסכמי קבלנות וכם כל הסכם ומסמך רלוונטי אחר.

• סיוע בהקמת החברה ו/או השותפות, ומסייע לכם לרשום אותה בגורמים המתאימים.

• ניסוח כלל החוזים השונים ולרבות הסכמי שותפות, הסכמי מיזוג, הסכמי שיתופי פעולה, הסכמי ספקים, הסכמי עבודה ועוד.

• תמיכה משפטית וייעוץ בתחום המיזוגים בחברות ועסקים, עם דגש והקפדה על כללי הרגולציה ודיני ההגבלים העסקיים.

• ייעוץ אישי בכל עניין מסחרי, וייצוג בערכאות המשפטיות השונות בכל נושא מסחרי.

• ייעוץ בכל הנוגע ליחסי השותפים בתוך החברה, ניהול סכסוכים, מאבקי שליטה, מציאת פתרונות לסכסוכים משפטיים ועסקיים וכן בניהול משברים ו/או ניהול יעיל של העסק או החברה.

• במקרה של פירוק החברה ו/או השותפות, עו"ד אביקסיס ינהל תהליך ידידותי, שיביא לפירוק החברה ו/או לפרידה הוגנת ונעימה, ככל האפשר.

כשבוחרים בעו"ד מאור אביקסיס, בוחרים בעורך דין שתמיד יעמוד לצדכם. בשבילו, ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלו. עו"ד אביקסיס ילווה אתכם לאורך כל חיי העסק או החברה.

סיבות לבחור בי

זמינות

הזמינות של עורך דין אביקסיס היא מידית. כשהוא מקבל לקוח, הוא הופך אותו לחלק בלתי-נפרד מחייו ומקדיש לו את כל מה שיש בו. זה לא משנה אם הוא בטיול, במשרד או על הירח, הוא יהיה זמין כי מדובר באדם חשוב בחייו, שזקוק לעצה ולהדרכה.

שירות חם

מאור יוצר חיבור אמיתי עם הלקוחות שלו, כך שתמיד מרגישים בנוח לפנות אליו יום-יום בשאלות או בבקשות לייעוץ ולתמיכה. כל לקוח ולקוח חשוב למאור באותה המידה, לכן הוא פועל במטרה להקנות לכל אחד מהם שלוות נפש, והבנה מלאה של הצעדים המשפטיים שהם נוקטים.

מקצועיות

מאור אביקסיס מספק שירותים משפטיים יסודיים, ומקפיד להסב תשומת לב לכל פרט ופרט. הוא מציג את כל המידע בפניכם בשקיפות מלאה ומעודד אתכם לבחור בדרך הפעולה הנכונה ביותר עבורכם מהסתכלות משפטית.

לקוחות ממליצים

מעוניינים בשירותים שלי? צרו קשר