צוואות וירושות

עורך דין לניסוח צוואות ודרישת ירושות

צוואה

כולנו זקוקים לצוואה – צוואה היא המסמך המצווה מי יירש את הממון והנכסים שלנו.

במקרים רבים, לאחר מות המצווה, עולים פגמים בצוואה אשר עלולים להביא לסכסוכים משפטיים ומשפחתיים ארוכים ולא נעימים.

מאור מתמחה בניסוח צוואות קפדני, שמבטיח כי הנכסים והממון שלכם, אכן יגיע לידיים שאתם באמת רציתם להוריש להם.

מה קורה כשאתם בוחרים להימנע מעריכת צוואה? הירושה שלכם תחולק בהתאם לדין, קרי בהתאם לחוק הירושה, תשכ"ה-1965, שמכתיב כי ראשית ההון האישי שלכם יחולק במחציתו לבני הזוג שלכם ובמחציתו, לילדיכם. פעמים רבות, מצבים כאלו עשויים להוביל לסכסוכים משפחתיים לא פשוטים ולפגוע קשות בשלמותה. אולם, מחשבה מקדימה של חלוקת הרכוש בצורה מושכלת ובהתאם לנסיבות האישיות של כל משפחה ו/או מצווה, והבאתה לידיי ביטוי בצוואה יכולה למנוע סכסוכים מסוג אלו מראש ולהיטיב עם היורשים.

על כלל הנושאים האלו, תוכלו לדון ולהתייעץ עם עו"ד אביקסיס, אשר ישמח לסייע לכם בתכנון חלוקת העיזבון.

במקרים בהם לא קיימת צוואה ואין קרובים אשר ידרשו את עזבונכם, כספכם ונכסיכם עלולים להגיע לידי המדינה.

כדאי לכם להשכים קום ולנסח צוואה מבעוד מועד. מאור מקפיד להכין צוואה מדוקדקת, שמאשרת כי הרכוש שלכם יחולק ליורשים המצוינים בצוואה בלבד, בהתאם לרצונות האישיים שלכם. הצוואה נערכת בנוכחות מאור ועד נוסף שאינו נמנה על יורשי הצוואה. עליהם לחתום על כשירות הצוואה ללא נוכחות היורשים.

הצוואה מאפשרת לנשום לרווחה ולדעת כי המוטבים שלכם ייהנו מההון שעמלתם עבורו שנים כה רבות, בדיוק כפי שרציתם.

ירושה

במידה ואין צוואה בנמצא, על המשפחה של המנוח לדרוש את ירושתו באמצעות הגשת בקשה לצו ירושה, ולעיתים אף להיתקל בהתנגדויות מצד בני משפחה אחרים, המאמינים כי הם זכאים לעזבון הנפטר.

מאור מסייע לגשר על המצב, ולנסות למצוא את עמק השווה בכדי לשמור על שלמות התא המשפחתי. ובמקרים קשים, הוא גם ייצג אתכם בהליך משפטי.

סיבות לבחור בי

זמינות

הזמינות של עורך דין אביקסיס היא מידית. כשהוא מקבל לקוח, הוא הופך אותו לחלק בלתי-נפרד מחייו ומקדיש לו את כל מה שיש בו. זה לא משנה אם הוא בטיול, במשרד או על הירח, הוא יהיה זמין כי מדובר באדם חשוב בחייו, שזקוק לעצה ולהדרכה.

שירות חם

מאור יוצר חיבור אמיתי עם הלקוחות שלו, כך שתמיד מרגישים בנוח לפנות אליו יום-יום בשאלות או בבקשות לייעוץ ולתמיכה. כל לקוח ולקוח חשוב למאור באותה המידה, לכן הוא פועל במטרה להקנות לכל אחד מהם שלוות נפש, והבנה מלאה של הצעדים המשפטיים שהם נוקטים.

מקצועיות

מאור אביקסיס מספק שירותים משפטיים יסודיים, ומקפיד להסב תשומת לב לכל פרט ופרט. הוא מציג את כל המידע בפניכם בשקיפות מלאה ומעודד אתכם לבחור בדרך הפעולה הנכונה ביותר עבורכם מהסתכלות משפטית.

לקוחות ממליצים

מעוניינים בשירותים שלי? צרו קשר